خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
معرفی مراکز خرید ترکیه
تاريخ : 9 اسفند 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : ادمین پناهی | بازدید : <-PostHit->

مرکز خرید گالریا در ترکیه استانبول

در دهه 80 میلادی نخست وزیر وتور ترکیه تابستان 97قت ترکیه آقای تورگوت اوزات دستور  به ساخت این مرکز خرید داد. او ساخت این مرکز خرید را از روی مراکزتور ترکیه اردیبهشت 97 خرید گالریا ترکیه در ایالات متحده آمریکا، شهرهای هوستون و تگزاس برگرفته است. مساحت این مرکز تور ترکیه خرداد 9777000 متر مربع می باشد. مرکز خرید گالریا که در جاده ساحلی منطقه آتاکوی ترکیه قرار دارد دارای بوتیک و مغازه های بتور ترکیه فروردین 97سیاری می باشد و همچنین دارای رستوران، سینما، سالن بولینگ و اسکیت روی یخ است. مرکز خرید گالریا در استانبول ترکیه در سال 1990 به دلیل طراحی پیچیده، ساخت و ساز سریع و  ویژگی های ساختاری به عنوان برجسته ترین مرکز خرید جهان انتخاب شد.

مسافرین تور ترکیه می توانند خریدی دلپذیر را در این تور ترکیه بهار 97مرکز خرید تجربه کننند.

 

 

مرکز خرید گالریا در ترکیه استانبول

 

مرکز خرید گالریا در ترکیه استانبول


مرکز خرید آک استانبول ترکیه

یکی از بهترین مراکز خرید  استانبتور ترکیه تابستان 97ول، مرکز خرید آک مرکز می باشد که بسیار بزرگ می باشد و طرفداران بسیاری دارد.در این متور ترکیه اردیبهشت 97رکز خرید بیش 200 فروشگاه با انواع برندهای روز ترکیه و جهان را به گردشگران و مسافرین عزیز عرضه می نماتور ترکیه خرداد 97ید.

مسافرین عزیز تور ترکیه می توانند از 10 صبح تا 10 شب به این مجتمع تجاری بیایند و تمامی مایحتاج خود را بتور ترکیه فروردین 97ه بهترین کیفیت و قیمت خریداری نمایند. همچنین می توانند از رستوران های خوب آک نیز بهترینتور ترکیه بهار 97 غذاها را تهیه نمایند. 

 

 

مرکز خرید آک استانبول ترکیه

 

مرکز خرید آک استانبول ترکیه

 


مرکز خرید فروم استانبول ترکیه

مرکز خرید فروم استانبول ازتور ترکیه تابستان 97 بزرگترین و جدیدترین مراکز خرید استاتور ترکیه خرداد 97نبول ترکیه می باشدکه در سال 2009 میلادی با مساحت زیادی  احداث گردید. این مرکز خرید بزرگترین و اولین آکواریوم ترکیه می باشد همچنین در این مجتمع نیز موزه یخ نیز واقع می باشد. در مرکز خرید فروم انواع فروشگاه های لوازم تور ترکیه فروردین 97خانگی با برندهای روز دنیا، انواع پوشاک زنانه و مردانه، لوازم الکترونیکی و ... با بهترین کیفیت و قیمت عرضهتور ترکیه اردیبهشت 97 می شود.

مسافرین عزیز تور ترکیه می توانند این مرکز خرید را برای خرید مایحتاج خود انتخابتور ترکیه بهار 97 نمایند و لذت ببرند.

 

 

مرکز خرید فروم استانبول ترکیه

 

مرکز خرید فروم استانبول ترکیه

 


مرکز خرید کروسل استانبول ترکیه

مرکز خرید کروستور ترکیه تابستان 97ل استانبول ترکیه بسیار بزرگ می باشد و از جمله مراکز خریدی می باشد که بسیار طرفدار دارد. این مرکز خرید دارایتور ترکیه فروردین 97 مساحت ۷۶۵۰۰ متر مربع می باشد که در منطقه بکرکوی استانبول واقع است. مرکز خرید کروسل دارای ۱۱۷ مغازه، رستتور ترکیه خرداد 97وران ها و فست فود با غذاهای متنوع، سالن غذاخوری، سالن سرگرمی و سینما می باشد. از امکانات دیگر این مرکز خرید می توان به هفتتور ترکیه اردیبهشت 97 آسانسور و دوازده پله برقی که  به قسمتهای مختلف مرکز خرید دسترسی دارد، اشاره نمود.

در کروسل تفریحاتی مانند اجرای موسیقی و گالری هنری که آثار هنرمندان آماتور و حرفه ای به نمایش گذاتور ترکیه بهار 97شته می شود. مسافرین عزیز تور ترکیه می توانند با مراجعه به این مرکز خرید علاوه بر داشتن خریدی خوب تفریح نیز داشته باشند.

 

 

مرکز خرید کروسل استانبول ترکیه

 

مرکز خرید کروسل استانبول ترکیه

 ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
معرفی مراکز خرید ترکیه,بهترین مراکز خرید ترکیه,مراکز خرید ارزان ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *